W naszej restauracji poprzez menu, serwis oraz muzykę pragnęliśmy nawiązać do czasów świetności Zamku Malborskiego. Połączenie wielowiekowej tradycji ze współczesnością nadaje naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat i elegancje. Znajdziecie nas Państwo w pomieszczeniach pięknego Zamku Krzyżackiego w Malborku, w skrzydle wschodnim Zamku Średniego, tradycyjnie zajmowanym przez najważniejszych gości Wielkiego Mistrza Zakonu. Dzisiaj to my pragniemy Państwa gościć w naszej restauracji.

Potrawy, które serwujemy w naszych gotyckich wnętrzach, posiadają niezapomniane walory smakowe dzięki oryginalnemu połączeniu różnorodności kuchni międzynarodowej z elementami tradycyjnej kuchni epoki średniowiecza.

Wizyta w Gothic Cafe stanowi doskonałe dopełnienie pobytu w malborskiej twierdzy.  Tu możecie Państwo nabrać sił przed kilkugodzinnym zwiedzaniem licznych zamkowych atrakcji lub odpocząć podczas przerwy czy po zakończeniu zwiedzania, delektując się naszymi potrawami i wciąż obcując ze wspaniałą gotycką architekturą i magiczną atmosferą. Pamiętamy też o naszych milusińskich.

W okresie sezonu jesiennego w poniedziałki restauracja dostępna tylko w trybie rezerwacji.

  gaultmillau2015gaultmillau2016
kuchnia_mistrzowKuchnia_krolowOKLADKA_KSIAZKI   Zapraszamy do zakupu naszych książek